make it fresh

Odkrywaj z nami nową rzeczywistość.

11.03.16

Janmedia na Mobile World Congress 2016 w Barcelonie

Janmedia na Mobile World Congress 2016 w Barcelonie

Organizowane przez GSM Association targi Mobile World Congress to największe wydarzenie w branży telekomunikacji na świecie. Blisko sto tysięcy uczestników, 8 ogromnych hal w Fira Barcelona wypełnionych po brzegi najnowszą technologią, wystąpienia branżowych liderów i wizjonerów, a w samym środku tego wszystkiego - my.

Na tegorocznym Mobile World Congress byliśmy obecni nie tylko duchem - w Barcelonie było nasze stoisko i nasz człowiek, Kamil Pawłowicz z Działu Sprzedaży i Marketingu. Od lat pomagamy naszym klientom w opracowywaniu prezentacji na największe targi, w tym roku natomiast po raz pierwszy dbaliśmy o efekty naszych prac i zadowolenie klientów osobiście na miejscu.

Głównym celem obecności Janmedia Interactive na Mobile World Congress 2016 było stoisko METIS-II mieszczące się w pawilonie Komisji Europejskiej. METIS jest globalnym konsorcjum, w którym uczestniczymy obok 18 najważniejszych dla rozwoju światowego rynku telekomunikacji firm i instytucji naukowych, pracujących nad ustandardyzowaniem technologii transmisji danych nowej generacji 5G. Na naszym stoisku prezentowaliśmy wysokopoziomowe koncepcje związane z 5G za pomocą opracowywanej przez nas w środowisku Unity 5 platformy wizualizacyjnej.

Specyfika konsorcjum, łączącego Research & Development globalnych korporacji o często różnych planach związanych z nową technologią, oznacza że jest to projekt mający wielu interesariuszy o bardzo technicznym, inżynierskim podejściu do 5G i wizualizacji. Dzięki naszemu doświadczeniu we współpracy z międzynarodowymi klientami i wieloletniej pracy dla branży telekomunikacji udało nam się stworzyć produkt, który wykraczał poza wymagania partnerów z METIS-II i przeszedł ich oczekiwania.

Zademonstrowaliśmy nasze umiejętności przed światową widownią poszukującą informacji o 5G, budząc zainteresowanie nawet wśród innych współfinansowanych przez Komisję Europejską projektów 5GPPP, a także wspieraliśmy naszych klientów w prezentacji ich produktów. Mobile World Congress 2016 w Janmedia Interactive zaliczamy do wybitnie udanych, więc wypatrujcie informacji o naszym stoisku i w następnym roku. ;)