make it fresh

Odkrywaj z nami nową rzeczywistość.

10.07.15

Aplikacja dedykowana dla Energa ITE

Aplikacja dedykowana dla Energa ITE

Dzięki współpracy z firmą Energa Informatyka i Technologie oraz wspólnemu zaangażowaniu, z sukcesem zakończyliśmy projektowanie i wdrożenie dedykowanej aplikacji desktopowej. Wspólnym celem było wypracowanie i zrealizowanie koncepcji narzędzia usprawniającego przekaz informacji w strukturach Grupy Energa S.A. W efekcie powstała aplikacja desktopowa w formie stałego okna na pulpicie użytkownika, składającego się z interaktywnej strony informacyjno-prezentacyjnej oraz profilu użytkownika z możliwością personalizacji wyświetlanych treści.

Aplikacja poprzez integracje z wewnętrznymi systemami klienta wyświetla na pulpitach użytkowników dedykowane informacje przeznaczone dla wyznaczonych grup docelowych. Dla zespołu redaktorów przygotowaliśmy konsolę umożliwiającą zarządzanie treścią oraz jej źródłami, a także prowadzenie statystyk zestawiających interakcje użytkoników z aplikacją. Dodatkowo dla podniesienia użyteczności narzędzia, użytkownik ma możliwość personalizacji poprzez wybór informacji, które go interesują.

Przydatnym aspektem aplikacji jest funkcjonalność wysyłania powiadomień i wyświetlania ich w postaci dymka informacyjnego na pulpicie pracowników firmy z możliwością wyboru przez redaktora grup docelowych.

 

Zakres:

  • opracowanie koncepcji
  • interaktywny prototyp aplikacji
  • projekt graficzny
  • wdrożenie
  • integracje z wewnętrznymi systemami klienta
  • testy aplikacji