make it fresh

Odkrywaj z nami nową rzeczywistość.

17.07.12

Aplikacja mobilna Przewodniki Itaki

Aplikacja mobilna Przewodniki Itaki

Najnowszym projektem, jaki agencja Janmedia Interactive zrealizowała dla biura podróży ITAKA jest aplikacja mobilna, Przewodniki Itaki. Aplikacja jest dostępna dla użytkowników iPhonów, iPadów i telefonów z systemem Android. Dzięki niej możemy szybko dotrzeć do wszystkich potrzebnych nam informacji dotyczących naszej podróży, także offline.

W aplikacji możemy znaleźć:

  • Przewodniki po regionie, które zawierają dokładne informacje o kraju, ciekawostki historyczne, zdjęcia,  informacje dotyczące klimatu, kuchni, religii, geografii, a także informacje praktyczne (np. komunikacja, godziny pracy, święta, adresy placówek dyplomatycznych)
  • Praktyczne zwroty w języku danego kraju z podziałem na kategorie,
  • Aktualną pogodę,
  • Kalkulator walut oraz ceny przykładowych produktów,
  • Opis miejsc wartych zobaczenia, najciekawsze atrakcje, zabytki wraz z lokalizacją GPS,
  • Strefę klienta, w  której po zalogowaniu znajdują się aktualne informacje na temat rezerwacji, wraz z informacją o hotelu, locie, płatnościach, dostępnych wycieczkach oraz innych uczestnikach.

Aktualnie Przewodniki Itaki dostępne są dla krajów, do których można pojechać z biurem podróży ITAKA, tj.: Turcji, Wysp Kanaryjskich, Grecji, Chorwacji, Egiptu.

Zaletą aplikacji jest intuicyjny interfejs, dzięki któremu w prosty sposób możemy dotrzeć do dokładnych informacji o okolicy, wycieczkach, mapek, a także możemy śledzić wszystkie szczegóły naszej rezerwacji. Dużym atutem aplikacji jest działanie w trybie offline, dzięki czemu nie jesteśmy narażani na wysokie koszty połączenia z Internetem, będąc za granicą.

 Aplikację można pobrać z:
•  AppStore

•  Google Play

 

Biuro Podróży ITAKA powstało w 1989 r. i od 2009 r. zajmuje pozycję lidera branży turystycznej. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki, w ciągu 23-letniej działalności zostało laureatem wielu prestiżowych nagród za wysoką jakość usług.  Gwarancja Ubezpieczeniowa ITAKI jest najwyższą sumą gwarancyjną wśród wszystkich touroperatorów działających w Polsce.