make it fresh

Odkrywaj z nami nową rzeczywistość.

18.07.13

Yes it IS! – Janmedia współpracuje z Integrated Solutions

Yes it IS! – Janmedia współpracuje z Integrated Solutions

Wystartowała kampania firmy Integrated Solutions „Yes it IS!” promująca wdrożenia z zakresu bezpieczeństwa, komunikacji, backupu w chmurze oraz zarządzania urządzeniami mobilnymi, dla takich klientów jak BOŚ, Danone, Aviva czy RUCH.

Janmedia przygotowała koncepcję kreatywną „Yes it IS!” dla 4 produktów z oferty Integrated Solutions:

BaaS – Backup as a Service
UCaaS – Unified Communication as a Service
Mobile Device Management
Arbor – system bezpieczeństwa

Celem kampanii jest wzrost rozpoznawalności marki IS poprzez pokazanie jej skuteczności, kompetencji oraz możliwości jakie daje przynależność do Grupy Orange. Jednocześnie klient oczekiwał jasnego pokazania oferty i partnerów, z którymi ją buduje. Dodatkowym atutem kreacji było pokazanie klientów IS oraz zrealizowanych dla nich projektów.

 

Oprócz kreacji Janmedia odpowiada również za przygotowanie formatów produkcyjnych zgodnych z założeniami kampanii planowanej przez klienta. W tej chwili nasze kreacje można zobaczyć w prasie, m.in. w Pulsie Biznesu i Computerworld.

Integrated Solutions jest częścią największej grupy telekomunikacyjnej w Europie Środkowo-Wschodniej – Grupy Orange Polska. Pozwala to na dostęp do kompetencji, zasobów i doświadczeń Orange, która jednocześnie zapewnia swobodę działania operacyjnego, wiarygodność oraz stabilność finansową. Łącząc kompetencje z dziedziny telekomunikacji i informatyki, Integrated Solutions oferuje kompleksowe rozwiązania o charakterze „end to end”, w tym zwłaszcza w obszarze cloud computing („przetwarzania w chmurze”). Produkty i usługi Integrated Solutions są oparte na światowych standardach i partnerstwie technologicznym z liderami na rynku.