make it beautiful

Połącz użyteczność i funkcjonalność.

myphone.pl

Janmedia Interactive zrealizowało nową stronę korporacyjną dla polskiego producenta telefonów komórkowych MyPhone. Razem z zespołem klienta przeszliśmy przez kompleksowy proces realizacji nowej strony korporacyjnej rozpoczynając od warsztatów kreatywnych, na których pracowaliśmy nad kierunkami strategii wizerunkowej marki w odniesieniu do www.

Wykonaliśmy interaktywny prototyp strony w programie Axure oraz kompleksowe projektowanie graficzne. Wszystko w metodyce User Centered Design. W maksymalnym stopniu staraliśmy się skupić uwagę na potrzebach i zachowaniach użytkowników strony tak, aby strona dostarczała wartość jakiej szukają i rozwiązywała ich problemy.

Wdrożyliśmy dedykowany projekt na platformie Wordpress z intuicyjną i efektowną porównywarką produktów oraz  sekcją wsparcie, która wspomaga obsługę klienta. Nasz klient otrzymał elastyczny mechanizm za pomocą, którego może tworzyć efektowne karty produktu do prezentacji modeli telefonu, strona wyposażona jest w mechanizm importu aktualnych informacji o produkcie co zdecydowanie ułatwia zarządzanie treścią. Całość oczywiście dostępna na urządzeniach mobilnych.

Efekty naszej współpracy:

  • Warsztaty kreatywne w celu opracowania strategii wizerunkowej
  • Interaktywny prototyp strony umożliwiający wgląd w działanie serwisu przed etapem developerskim. Umożliwiło to naszemu klientowi zwizualizowanie rozwiązania i uświadomienie dodatkowych potrzeb, które można było dookreślić na wczesnym etapie projektu
  • Projekt graficzny serwisu w rozdzielczości na desktop i mobile
  • Wdrożenie dedykowanego projektu na popularnej platformie Wordpress
  • Porównywarka produktów oraz narzędzie umożliwiające wykonanie importu danych o produktach z zewnętrznej bazy
  • Realizacja elastycznego narzędzia do tworzenia strony produktu