make it fresh

Odkrywaj z nami nową rzeczywistość.

03.04.17

Ruszamy z nowym szkoleniem z zakresu User Experience

Ruszamy z nowym szkoleniem z zakresu User Experience

Wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom naszych uczestników i otworzyliśmy nowy poziom szkoleń. Już 24 - 25 kwietnia rozpoczynamy III POZIOM szkolenia - Product Thinking. Jest to kontynuacja I i II poziomu szkolenia UX W PRAKTYCE, które na przestrzeni dwóch lat zdobyło wielu zwolenników i właśnie z myślą o nich postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę.


Szkolenie kierujemy do osób, które posiadają już ugruntowaną wiedzę nt. User Experience i chcą wejść na wyższy poziom myślenia o produkcie interaktywnym (w szczególności serwisach internetowych i aplikacjach mobilnych).


Celem szkolenia jest precyzyjne omówienie czynników, procesów i obszarów rozwoju produktu, które mają kluczowy wpływ na jego sukces. Przedstawiony zostanie pełny proces wytwarzania produktu – od koncepcji, poprzez realizację, po wdrożenie i dalszą optymalizację. Podczas ćwiczeń i warsztatów, uczestnicy nauczą się używać metod i technik wspomagających rozwój w środowisku zwinnym.

Szkolenie to jest naturalną kontynuacją szkolenia UX W PRAKTYCE.

Dlatego zachęcamy wszystkich uczestników oraz każdego, kto chciałby zgłębić swoją wiedzę do poznania programu szkolenia, który jest  zamieszczony na stronie http://www.webusability.pl/szkolenie_product_thinking/
Wszystkich tych, którzy chcieliby rozpocząć z nami przygodę z User Experience zachęcamy do zapoznania się ze szkoleniami UX W PRAKTYCE podstawy oraz UX W PRAKTYCE proces projektowy.