GRAFIKA.

Realizujemy projekty proste i skomplikowane. Od wymyślania banerów do użytku na stronach internetowych do pełnoskalowych wydruków szerokobieżnych. Projektujemy grafikę pod internet, stosując metody stosowne do zapotrzebowań. Potrafimy przygotować unikalne i atrakcyjne projekty pod produkcję drukarską, w tym broszury i broszurki, ulotki, wizytówki, unikalne koperty i papier firmowy.

PROGRAMOWANIE.

Utrzymujemy kontakt z programistami o szerokiej znajomości w tematyce Java 2 Enterprise Edition, ActionScript, PHP, Hypertext Markup Language, MySQL, PostgreSQL i Flash. Jesteśmy w stanie stwórzyć systemy, które na równi konkurują z realizacjami dostępnymi na rynku. Pracujemy na zasadzie projektowej i rozliczamy się co do roboczogodzin spędzonych na realizacjach.

USŁUGI ADMINISTRACYJNE.

Administratorzy, z którymi współpracujemy mają dogłębne doświadczenie w technologiach Unixowych i Linuxowych. Na odległość możemy wspierać utrzymywanie baz danych jak i systemów webowych i różnego rodzaju aplikacji utrzymywanych na serwerach, do których zlecono nam dostęp.

HOSTING.

Mamy kompetencje w utrzymywaniu witryn internetowych istniejących klientów. Nasze doświadczenie dotyczy też aplikacji monitorujących uptime stron. Trzymamy się zasad szybkich reakcji w sytuacjach kryzysowych. Ograniczamy dostępy do urzymywanych witryn by zapobiec nieproszonemu hackingowi.<< POWRÓT DO STRONY WEJŚCIOWEJHISTORIA SPÓŁKI >>

OFERTA >>

ZESPÓŁ >>

ZOSTAW WIADOMOŚĆ >>Janmedia InteractiveSpółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
ul.
Wyścigowa 56E
53-012
Wrocław

Tel.: +48 51 315 3298
E-mail:
biuro@janmedia.pl
© 2021-2023 JANMEDIA INTERACTIVE INC. & „JANMEDIA INTERACTIVE” SP. Z O. O.