ZESPÓŁ.

W 2023r. klienci mający do czynienia z Janmedia Interactive przede wszystkim mają styczność z następującymi przedstawicielami Spółki:

GRAFIKA/HTML/PM/LOGISTYKA.

Mateusz Makagon

Pracuje w firmie od początku. Zna się na wszystkim i na niczym. Poza obrabianiem grafiki bez angażowania autorytetów Adobe i Corel, wspiera zatarte w pamięci technologie Sun Microsystems przez korzystanie z systemów i oprogramowania rozwijanego dawniej, które we wspólnym mniemaniu miały być przyszłością.

PROGRAMOWANIE I WEBMASTERING.

Zatrudniony w Janmedia Interactive na podstawie drukowanej rekłamy gdy polskiej filii jeszcze nie było, oraz od 2016r. wspólnik w firmie. Fizyk Komputerowy, który własnoręcznie przekształcił się w programistę J2EE. Współ-architekt systemów Rainforest, które zna jak własną kieszeń.

USŁUGI ADMINISTRACYJNE.

Zawsze dostępny administrator systemów UNIXowych i Windowsowych z wieloletnim doświadczeniem w konfiguracji i utrzymywaniu systemów cyfrowych, z naciskiem na hosting i stabilność uptime. Szósty rok współpracy z Janmedia i jej klientami.<< POWRÓT DO STRONY WEJŚCIOWEJHISTORIA SPÓŁKI >>

OFERTA >>

ZESPÓŁ >>

ZOSTAW WIADOMOŚĆ >>Janmedia InteractiveSpółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
ul.
Wyścigowa 56E
53-012
Wrocław

Tel.: +48 51 315 3298
E-mail:
biuro@janmedia.pl
© 2021-2023 JANMEDIA INTERACTIVE INC. & „JANMEDIA INTERACTIVE” SP. Z O. O.